0
قابل توجه کاربران
بدلیل نوسانات نرخ ارز، لطفا قبل از نهایی کردن سفارش خود، تماس بگیرید:
۰۲۱-۷۷۶۰۲۲۵۰
۰۲۱-۷۷۶۰۲۷۳۲
۰۲۱-۷۷۶۰۲۷۱۷
۰۲۱-۷۷۶۰۵۴۷۲

ارسال کلیه سفارشات به سراسر ایران برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان و مجموع وزن زیر ۹ کیلوگرم رایگان است

زمان ارسال کالا:

روزهای شنبه تا چهارشنبه:

- سفارشات قبل از ساعت ۱۵، شهر تهران: همانروز تا پایان وقت اداری / خارج از شهر تهران همانروز طبق انتخاب خریدار به اداره پست، تیپاکس، پیک یا باربری تحویل داده میشود.
- سفارشات بعد از ساعت ۱۵، شهر تهران: در اولین روز کاری بعد / خارج از شهر تهران در اولین روز کاری بعد طبق انتخاب خریدار به اداره پست، تیپاکس، پیک یا باربری تحویل داده میشود.


پنجشنبه:
- سفارشات قبل از ساعت ۱۲، شهر تهران: همانروز تا پایان وقت اداری / خارج از شهر تهران همانروز طبق انتخاب خریدار به اداره پست، تیپاکس، پیک یا باربری تحویل داده میشود.
- سفارشات بعد از ساعت ۱۲، شهر تهران: در اولین روز کاری بعد / خارج از شهر تهران در اولین روز کاری بعد طبق انتخاب خریدار به اداره پست، تیپاکس، پیک یا باربری تحویل داده میشود.

:: قبل از ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد
:: کالاهای حجیم (بالای ۱۵ کیلوگرم) از طریق باربری ارسال میشود
:: مدت زمان ارسال مرسوله از طریق اداره پست، تیپاکس، پیک یا باربری بستگی به اداره مربوطه دارد و معمولا بین ۱ تا ۳ روز متغیر است.

 


رویه های بازگرداندن کالا:

فروشگاه اینترنتی آترامارت در راستای تحقق شرایط مطلوب ارسال کالا و ضمانت بازگشت کالا در تلاش است بالاترین رضایتمندی از مشتریان محترم را کسب نماید. با این وجود ممکن است مشتریان پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

 

لطفا برای بازگشت کالا به نکات زیر توجه فرمایید:

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش آترامارت تماس بگیرید.

- خرابی دستگاه در تهران تا ۲۴ ساعت و در شهرستان تا ۴۸ ساعت باید به آترامارت اطلاع داده شود.

- مشتری موظف است در صورت روئیت هرگونه مشکل ظاهری در بسته بندی کالا، از گرفتن کالا از پیک و مامور پست خودداری نماید و مراتب را به آترامارت اطلاع دهد در غیر اینصورت هرگونه مسئولیت خرابی کالا بر عهده خریدار می باشد.

- هرگونه نقص ظاهری و فیزیکی در مورد کالاهای پلمپ پس از باز شدن کالا به عهده شرکت خدمات دهنده می باشد و باید به واحد رضایتمندی مشتری آن شرکت مراجعه نمایید.

- در صورت وجود نقص فنی کالا و تایید آترامارت، تعویض یا تعمیر کالا منوط به نظر کارشناسان شرکت گارانتی کننده می باشد.

- کالاهای ارسالی جهت خدمات در صورت مخدوش کردن کالا، جعبه، سریال، کارت گارانتی کالا، پارگی و یا شکستگی باعث ابطال ضمانت می شود.

- کلیه قطعات داخلی کامپیوتر در صورت خرابی شامل ضمانت آترامارت نمی باشند و در صورت داشتن گارانتی باید مستقیما به واحدهای گارانتی ارسال شوند.

- در صورتی که کالا به عنوان کالای معیوب به آترامارت ارسال شود و واحد فنی آترامارت سلامت کالا را تایید نماید، کالا با هزینه خریدار عودت داده می شود.

- انصراف از خرید فقط  قبل از ارسال کالا و تایید آترامارت امکان پذیر می باشد.

- پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد آترامارت باقی خواهد ماند و پس از این مدت آترامارت هیچگونه مسئولیتی در قبال کالا ندارد.

 

کالا را چطور ارسال کنیم؟

لطفا قبل هر تصمیم و اقدامی جهت ارسال کالا، انصراف و یا غیره، آن را با خدمات پس از فروش هماهنگ نمایید و مراتب را در جریان بگذارید.

- اکیدا از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری نمایید. کالای بدون هماهنگی تحویل گرفته نخواهد شد.

- هرگونه نوشته، پاره گی و مخدوش کردن بسته محصول باعث مشمول نشدن برگشت ۱۰ روزه کالا می شود. لطفا توضیحات خود را در برگه جداگانه به فاکتور خود نصب کرده و بسته را با فاکتور و توضیحات تحویل نمایید.

- چنانچه کالا هدیه باشد و به درخواست خریدار فاکتور برای تحویل گیرنده ارسال نشده باشد، لطفا یا از فاکتور اینترنتی که به ایمیل ارسال شده، پرینت تهیه نمایید و یا شماره فاکتور خود را همراه با بسته ارسال نمایید.

- چنانچه ساکن تهران و البرز هستید برای نحوه ارسال با خدمات پس از فروش آترا تماس بگیرید. در غیر اینصورت از شرکت حمل و نقل پست پیشتاز استفاده نمایید.

- چنانچه خریدار از خرید انصراف نماید و یا ایراد لازم توسط کارشناسان تائید نشود، هزینه برگشت به آترامارت و ارسال مجدد کالا به عهده مشتری می باشد.

- بسته خود را به آدرس: استان تهران، شهر تهران، خیابان شریعتی تقاطع خیابان طالقانی، کوچه محسنی، پلاک ۶، طبقه ۲، واحد خدمات پس از فروش آترامارت - کد پستی ۱۶۱۱۶۱۴۸۱۸ ارسال نمایید.

 

رسیدگی به کالای دریافت شده توسط خدمات پس از فروش:

کارشناسان خدمات پس از فروش بعد از تحویل کالای مشتری، آن را بررسی و کنترل می نمایند. چنانچه مغایرت اطلاعات با سایت و یا ایراد فنی، آسیب دیدگی به تائید کارشناسان رسیده شده بود، کالا تعویض و یا خریدار می تواند با مدل دیگری جایگزین نماید. تعویض کالا فقط زمانی صورت می پذیرد که آن محصول در انبار آترامارت وجود داشته باشد. چنانچه در زمان رسیدگی به امر مشتری محصول اصلی در انبار به اتمام برسد، آترامارت وظیفه دارد در صورت درخواست مشتری آن را با کالای دیگری جایگزین و یا مبلغ آن را به حساب مشتری عودت دهد. بدیهی است که تفاوت قیمتی موجود برای کالای دیگر چنانچه اضافه باشد پس از ۴۸ ساعت به حساب کاربر واریز میشود و چنانچه گرانتر باشد، کاربر برای تسویه می بایست اقدام نماید. اتمام موجودی کالا در انبار همزمان با تغییرات قیمت ها هیچگونه حقی را برای مشتری ایجاد نمی کند و در زمان عودت مبلغ فقط مبلغ  مشخص شده در فاکتور به حساب وی واریز خواهد شد.

با توجه به اینکه پس از دریافت محصول امکان دارد کارشناسان آترامارت با نمایندگان کالاها هماهنگ شود، زمان تقریبی برای رسیدگی به امور از ۲۴ تا ۷۲ ساعت تخمین زده خواهد شد.

از کاربران عزیز خواهشمند است چنانچه زمان ذکر شده سپری نشده است، از تماس با کارشناسان خدمات جداً خودداری نمایید.

ملاک عمل و اقدامات شرکت نظر کارشناسان فنی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش آترامارت می باشد.

STR_MSG_NOPAGE